Média a aktuality

Příběhy těch, kdo vědí: Jak se stát zdravě sebevědomou

Příběhy těch, kdo vědí: Jak se stát zdravě sebevědomou

Sdílet s vámi svůj osobní příběh přijde žena, která si v minulosti prošla komplikovanými vztahy s partnery, kde došlo i na fyzické násilí. Jak se postavila za sebe a začala vnímat svou hodnotu jako žena? Beseda s Mgr. Charlottou Benátskou


schedule 24.04.2019

Intuice, nebo pudy?

Intuice, nebo pudy?

Sexualita mezi lidmi je základní esencí života i vztahu jako takového. Kvůli uspokojení našich potřeb jsme ochotni riskovat a bojovat. Dává nám ale i prostor stát se emptatičtějšími a citlivějšími. Energie proudící mezi partnery může být harmonizující, povznášející, ale i ničivá. Co dělat, když je intimní život páru narušen nebo nikdy nefungoval tak, aby byli oba spokojení?


schedule 01.02.2019

Šťastný vztah má kvalitu přátelství

Šťastný vztah má kvalitu přátelství

Primárním problémem mnohých párů je, že chtějí pocit zamilovanosti prožívat neustále. A pokud se tak neděje, nejsou se vztahem spokojení a hledají chyby u partnera.


schedule 01.11.2018

Jakou šanci má váš vztah

Jakou šanci má váš vztah

Žijete delší dobu s někým na kom vám záleží, ale přesto přicházejí období a situace, kdy nevíte, jak dál. Zvažujete, zda má smysl ve vztahu pokračovat. Na některých věcech se zkrátka neshodnete. Přemýšlíte o tom, že možná nemáte toho nejvhodnějšího partnera a s jiným byste si rozuměli lépe. Přesto ale víte, že se v hloubi duše máte rádi. Co s tím?


schedule 01.09.2018

Jak si užít letní lásku

Jak si užít letní lásku

Emoce, které v nás vyvolávají lásky na jednu noc či krátkodobé letní románky, mohou přinést příjemné a vzrušující prožitky, dodat sebevědomí a vnést do života trochu zpestření. Letní láska může ale být i taková, jaký je sám život - vzrušující i nebezpečná zároveň.


schedule 01.07.2018

Proč se muži bojí lásky

Proč se muži bojí lásky

Opravdový milostný vztah naplňuje základní lidskou potřebu být v hlubokém vnitřním spojením s druhým. Uspokojuje také přirozenou touhu po dobrodružství a intimitě. Život najednou dává smysl. Tak proč se lidé, zejména muži, hlubokým citům brání?


schedule 01.05.2018

Ženy v pasti

Ženy v pasti

Stále více žen na prahu čtyřicítky bilancuje a přemýšlí o tom, zda je to, čeho dosáhly, dostatečně uspokojuje, a zda jsou připraveny na zásadní změny.


schedule 03.03.2018

A taková to byla láska...

A taková to byla láska...

Dlouhodobý vztah je školou života. Někdo zjistí, že si vybral špatnou školu, někdo zatouží studovat jinou a ti vytrvalejší se dostanou až na vysokou školu. Titulu a hodnocení „obstál s vyznamenáním“ však dosáhne málokdo.


schedule 03.03.2018

Mí rodiče jsou mimoni

Mí rodiče jsou mimoni

Jsme dospělí a měli bychom být rozumní. Snažíme se, ale ono to nejde. Třeba když nás čeká rozhovor s mámou nebo tátou, máme pocit, že jdeme na minové pole. Nevíme, kdy špatně šlápneme, s jistotou ale víme, že dříve nebo později dojde k výbuchu.


schedule 02.01.2018

Rozhovor se mnou na téma: Co přitahuje ženy na mužích