Hodnocení na webu ZnámýTerapeut.cz
 • ~ Seminář a beseda: Partnerský vztah a komunikace
 •  

   

  Opravdu pomoci vám může vyrovnaný člověk, kterého zformovaly vlastní prožitky, a který rozumí mužskému i ženskému světu.

  MGR. CHARLOTTE BENÁTSKÁ

  Konzultace online

   

  Písemnou reakci obdržíte do 48 hodin, popište stručně váš problém.

  Aktuální info: odpovědi na vaše dotazy mohu zpracovat  od 15.5.2024

   

  Přejít do poradny

   

   

  Partnerské vztahy
  a komunikace

  Dvě spojené nádoby, které mají zásadní vliv na to, jak se cítíme. Chceme a vyžadujeme, aby nás druhý přijal a respektoval. Potřebujeme se domluvit, prosadit nebo s někým sdílet, co si myslíme a prožíváme. 

  Číst více...

  Poradenství v náročných životních situacích

  Každý se někdy dostane do situace, která ho pohltí a potřebuje s někým rozebrat svůj problém. Naslouchat vám může i blízký přítel, ale vy potřebujete vědět, co máte dělat. 

  Číst více...

  Rodinné vztahy

  Rodiče – partneři – sourozenci - děti. Všichni jsme někdy zažili, že to někde v tomto řetězci drhlo. Vztahy jsou školou života a stále se v nich něco mění. Vychovávat děti nás nikdo nenaučil, a proto si někdy nevíme rady. 

  Číst více...

  Koučink

  Koučink se mnou je hra se slovy, emocemi a fantazií. Není se čeho bát, naopak – bude vás to bavit a nebudete potřebovat kapesníky. Koučink je efektivní způsob komunikace mezi klientem a koučem, který vede k uvědomění a k pochopení souvislostí. 

  Číst více...

  Jmenuji se Charlotte Benátská.

  Více než 25 let se věnuji osobním tématům na různých úrovních. Zajímá mě lidská psychika, její hloubky a různé způsoby, jak se dostat do stavu, kdy se člověk cítí spokojený a žije tak, jak si přeje. 
  Pracovala jsem ve školství i v oboru komunikace v nadnárodní automobilce. Znám úskalí ryze ženských i mužských kolektivů. Nejlepším prostředím pro profesní i osobní život je tyto světy propojit. Stejně jako v přírodě, důležitá je rovnováha. Mezi mužem a ženou mi jde o to, umět si vzájemně předávat to nejlepší, co může žena dát muži a naopak. Zároveň však nepotlačovat své vlastní já. V rodině jde o vztahy v širších souvislostech a nějaké problémy v ní řešíme úplně všichni. 
  Pomohu vám pochopit, proč se právě vám děje to, co prožíváte. Společně najdeme vzájemné souvislosti i cestu, jak z toho ven. Naučím vás vyznat se sám v sobě a odnaučím vás odpovídat slovem NEVÍM. Cílem je, abyste si uvědomili, kde je chyba. Jen tak budete schopni a ochotni ji napravit. A pokud ji už napravit nejde, přijmout situaci a vědět, jak dál. 
  Pomohu vám zbavit vás mentálních bloků a strachů. Získáte sebedůvěru a tím i odvahu podniknout kroky k životu, který vás bude naplňovat.

  Více informací o mně Poradna on-line

  Kontaktujte mě

  Kontaktní formulář

  * - Povinné pole

  Chybičkaaa :)

  Mgr. Charlotte Benátská

  294 74 Hlavenec 168
  IČ: 64373762 (neplátce DPH) 

   

   

  +420 603 514 516

  charlotte.benatska@seznam.cz

  Osobní setkání probíhají dle dohody:
  Konzultace je možné absolvovat i online

  Brandýs nad Labem, Zámecká residence, Fakultní ul.

  Hlavenec u St. Boleslavi
  Osobní i párové konzultace, pedagogicko-psychologické poradenství:

  Osobní/párová konzultace:
  1,5 hod.  1500 Kč
  2 hodiny 1800 Kč

  Online konzultace/ GMeet
  1,5h:   1200 Kč 

  Píšu také blog...

   

  V mé knize se dozvíte vše podstatné, abyste se cítila dobře jako žena, partnerka i matka. Srozumitelné texty a praktické návody vám budou příručkou na cestě k vlastní spokojenosti a vnitřnímu klidu. Budete si jista, co chcete změnit, a budete vědět, jak na to.

  Co se dočtete:

  • co vlastně znamená sebeláska a sebehodnota
  • jak pracovat se svými emocemi
  • na co se zaměřit v partnerských vztazích
  • nakolik vaše současné vztahy ovlivnila původní rodina
  • proč je tak důležité dokázat odpustit
  • jak pracovat se sebou a s dětmi v krizových okamžicích

  Zobrazit více informací

  Reference klientů